Sponsorlus

Lisaks jätkusuutlikule tootmisele usume, et oluline on panustada ka oma kogukonna jätkusuutlikusse. Väärtustame toetustega eelkõige laste ja noorte sporditegevust maapiirkondades. 

Toetame selleks, et innustada ning anname oma poolse panuse laste ja noorte sportimisvõimaluste loomiseks maapiirkondades

Baltic Agro ja Scanola Baltic on alates 2014. aastast toetanud Adavere Uisuklubi ja laste uisukooli. Meie tänusõnad uisukooli juhendajale ning treenerile Väino Treimanile suurepärase töö eest! Uisukooli tegemistega saad tutvuda SIIN.

Lisaks Uisuklubile on Baltic Agro ja Scanol Baltic 2018.aastast alates toetanud ka Jõgeva SK Tähe/Olivia saalihoki nais- ja meeskondi. 

Meie poolse toetuse on saanud Eesti rekordiomanik naiste vasaraheites Kati Ojaloo.  

Profisportlast Kati Ojalood on Baltic Agro ja Scanola Baltic toetanud juba aastast 2020, et aidata kaasa Eesti spordi edu ja eesmärkide saavutamisele. Kati eesmärk on saada Eesti edukaimaks naiskergejõustiklaseks. 

Kati Ojaloo sportlaskarjääri saavutused:

  • Eesti rekordi omanik – 71,5m
  • Maailma edetabelis 14.kohal (11.09.2020 seisuga)
  • 5-kordne Eesti Meister ja 5-kordne Baltimaade meister
  • 2015. aasta parim kergejõustliklane
  • 4. koht Euroopa võistkondlikul MV ja Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsioonis 2014. aastal.
Kati tegemistel saab silma peal hoida tema sotsiaalmeedia kanalite kaudu:

www.instagram.com/katioj 
www.facebook.com/ojalookati

Rohkem Baltic Agro ning Kati Ojaloo koostöö kohta saad lugeda SIIT.

Alates 2019. aastast on Baltic Agro ja Scanola Baltic jõulukingitustele mõeldud raha annetanud Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefondile